tylko czas

Patio pokryte kwiatami
2/27

Jakie kwiaty wybrać do domu?

W salonie spędzamy zazwyczaj najwięcej czasu i to właśnie kwiaty stanowią główną jego dekorację…. Warto wybierać takie rośliny, które pochłaniają szkodliwe substancje, np. dym z papierosa czy smog, a do tego nawilżają powietrze, szczególnie zimą, kiedy cały czas grzejemy mieszkanie….

Read More

Malowanie ścian
3/27

Malowanie pokoju – malowanie sufitu, ścian – krok po kroku

Drugą warstwę farby możesz nakładać po czasie przewidzianym przez jej producenta (taką informację znajdziesz na opakowaniu). Jak widzisz, malowanie ścian wcale nie musi być trudne. Dzięki dobrej organizacji wszystko powinno pójść Ci sprawnie…. Przygotowanie pokoju do malowania Wyrównanie ścian i sufitów, zagruntowanie podłoża Malowanie sufitu i ścian Malowanie pokoju – podstawowe zasady Jeśli tylko nie nagli Cię czas, a pogoda dopisuje, zaplanuj rozpoczęcie malowania w ciepły dzień – intensywny…

Read More

Podskakujący budowlaniec
10/27

Materiały budowlane – jak i kiedy kupować, gdzie szukać?

Nie posiadamy samochodu, za daleko nam do wybranego sklepu, albo zwyczajnie brak nam czasu? Wówczas pozostają nam do wyboru zakupy online, to znaczy zamówienie konkretnych materiałów w wybranym sklepie internetowym…. Ta opcja ma sporo zalet, między innymi nie wymaga nasze obecności w sklepie, oszczędza nam czas, a często także i pieniądze. Kupując online, można znaleźć materiały budowlane po znacznie niższych cenach, niż widnieją one na półkach sklepowych….

Read More

1 2 3