Jaki papier toaletowy do podajnika?

37/113
Papier toaletowy

Być może wydaje Ci się, że papier toaletowy to na tyle zwyczajna rzecz, że urządzenie, w którym będzie trzymany nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Cóż, możesz być w błędzie – podajnik i inne sprzęty, w których znajduje się papier toaletowy to ważne elementy naszej codziennej przestrzeni i warto również w tym przypadku odpowiednio dobrać każdy szczegół.

Co to jest podajnik? Jaki papier toaletowy sprawdzi się w podajniku?

Obecnie mamy na rynku bardzo duży wybór papieru toaletowego. Podobnie jest z urządzeniami, które pozwalają trzymać go w odpowiednim miejscu. Papier toaletowy możesz zawiesić na zwykłej rolce, ale dobrym pomysłem jest również podajnik. To swego rodzaju pojemnik, który trzyma rolkę papieru sztywno, dzięki czemu możesz pozyskać tylko tyle papieru, ile potrzebujesz w danym momencie. Do tego urządzenia będziesz potrzebować innej, nieco większej rolki. Papier toaletowy do podajnika kupisz w internecie, np. na silcopolska.pl, warto zamówić od razu większą ilość. Papier toaletowy do podajnika powinien przede wszystkim być długi i najlepiej, jeśli będzie podzielony na małe kawałki, które łatwo jest oderwać. Grubość nie ma znaczenia, choć w przypadku miejsc, gdzie jest więcej ludzi, najlepszym rozwiązaniem będzie nieco cieńszy papier – wszystko jednak zależy od standardu pomieszczenia oraz potrzeb.

Różne rodzaje papieru toaletowego

Jak zapewne wiesz, jest wiele rodzajów papieru toaletowego, i nie każdy sprawdzi się w każdym miejscu. Papiery toaletowe mają różną grubość, teksturę, istnieją również papiery zapachowe, oraz papiery z olejkami łagodzącymi – przeznaczone dla wrażliwej skóry. Przy wyborze papieru warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. W pierwszej kolejności, należy ocenić, jakie są potrzeby członków Twojej rodziny lub gospodarstwa, w którym mieszkasz. A może firmy albo szkoły? Dla dzieci niewątpliwie najlepszym pomysłem będzie wybór miękkiego papieru toaletowego ozdobionego wzorkami. Zapachowe papiery toaletowe to również dobry pomysł, jednak jeśli masz małe dzieci, warto zawsze przed zakupem przeczytać skład produktu i sprawdzić, czy aromat użyty przy jego wyrobie nie zawiera sztucznych składników, które mogłyby być szkodliwe dla skóry. W przypadku większej liczby osób w gospodarstwie domowym lub firmie dobrze sprawdzi się również papier toaletowy, który łatwo jest podzielić na kawałki. Są na rynku także rodzaje papieru, które nie są podzielone na części, a rolka jest po prostu długim kawałkiem, który wydaje nigdy się nie kończyć. Taki rodzaj papieru toaletowego nie jest jednak najwygodniejszą opcją. Istotny jest także materiał – papier w wersji eko jest zrobiony z makulatury, papier innego rodzaju, nieco bardziej miękki – z celulozy. Każdego z nich możesz użyć w przypadku podajnika – jeśli papier ma on odpowiednią długość i zmieści się w urządzeniu.

Gdzie sprawdzi się podajnik?

Podajniki na papier toaletowy sprawdzą się idealnie w większych firmach i miejscach, w których na co dzień trudno jest utrzymać porządek. Dzięki usztywnieniu papieru, przy dodatkowym podzieleniu go na listki, każdy może pobrać go tyle, ile potrzebuje, bez ryzyka, że niezużyty kawałek zawieruszy się gdzieś w przestrzeni biurowej toalety. Podajnik to jednak również idealne rozwiązanie dla miejsc o wysokim standardzie. Kształty i wzory podajnika mogą być różne, bez wątpienia takie urządzenie znacząco uporządkuje przestrzeń i będzie wyglądać estetycznie. To dobry sposób na zachowanie czystości w firmie oraz wprowadzeniu w toalecie dodatkowego komfortu.

  1. gru 15, 2021 12:48 pm

    Nie no nie sądziłam, że takie rozkminy są! No ale w sumie jak się taki podajnik kupi, to potem często jest zagwozdka… Ja z tych, co im wszystko jedno co i jak. Ale w pandemii w sumie w miejscach publicznych taki podajnik to spoko opcja.

napisz komentarz...

Name

Email