Komoda jako element aranżacji wnętrz

47/111
komoda

Komoda to bardzo niepozorny mebel, który niestety bardzo często gości w przedpokoju. Jest to mebel, który potrafi nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter i w niebywały sposób odmienić niejedno wnętrze w domu oraz mieszkaniu. Nowym trendem na rynku wnętrzarskim jest z pewnością biała komoda. Dlatego też warto dowiedzieć się, jak dopasować komodę do stylu wnętrz!

  1. Komoda – połączenie funkcjonalności i elegancji
  2. Jak dopasować komodę do stylu wnętrz?
  3. Biała komoda – najnowszy trend w aranżacji
  4. Komoda – element aranżacji wnętrz w stylu retro
  5. Komoda nie tylko w przedpokoju

Komoda – połączenie funkcjonalności i elegancji

Obecnie komoda to bardzo nowoczesny mebel, ponieważ łączy w sobie wyrafinowany styl wraz z praktycznością. Z powodzeniem mebel ten zastąpi dużą i niepraktyczną witrynę, która w wielu pomieszczeniach może okazać się wręcz przytłaczająca. Coraz więcej modeli wyposażonych jest tylko w szuflady, dzięki czemu w licznych przypadkach łatwiej jest utrzymać porządek w komodzie. Doskonałym połączeniem w wielu przypadkach jest wykorzystanie szuflad i półek z zamykanymi drzwiami. Dzięki czemu mebel staje się bardziej uniwersalny, jeśli chodzi o użytkowanie. Dlatego też bardzo często gości w sypialni, gdzie doskonale sprawdzi się do przechowywania bielizny oraz ubrań. W salonie doskonale sprawdzi się do schowania dodatkowej zastawy, sztućców czy obrusów, z których nie korzysta się na co dzień. Warto także mebel ten wykorzystać w biurze, gdyż pomieści wiele drobiazgów, dokumentów oraz niewielkich urządzeń biurowych. Nic dziwnego, że coraz częściej i chętniej komoda kupowana jest przez szerokie grono konsumentów.

Jak dopasować komodę do stylu wnętrz?

Komoda to niezwykle stylowy i funkcjonalny mebel, który dodatkowo nadaje wnętrzu niebywałego charakteru. Nic dziwnego, gdyż możliwości zdobień jest sporo! Na ryku, jak i w sfmeble.pl można znaleźć:

  • klasyczne, białe komody pasujące do każdego stylu, również glamour,
  • postarzane lub stylizowane na stare, które niewątpliwie odmienią każde wnętrze,
  • komody w stylu vintage, które posiadają niezwykle zdobne drzwi w motyw gwiazdy, bąbelków wodnych i innych,
  • nowoczesne o prostych liniach, które jednocześnie stawiają na minimalizm.

Rynek wnętrzarski oferuje również proste, bardzo klasyczne meble. Wśród nich można z pewnością wymienić najnowszy trend w aranżacji, jakim jest biała komoda. To hit ostatniego sezonu, jak i wielu przyszłych! Niemniej warto się wyróżnić, tworząc niespotykane połączenie we wnętrzu lub wybierając gustowne elementy dekoracyjne. Sprawdź więcej modeli na: https://www.sfmeble.pl/pomieszczenia/salon/komody.html

Biała komoda – najnowszy trend w aranżacji

Najnowszym trendem rynku wnętrzarskiego jest z pewnością biała komoda, która doskonale pasuje do każdej aranżacji. Jest to bardzo nowoczesny mebel, bardzo często o prostej i smukłej linii. Charakteru tej komodzie mogą nadać gustowne uchwyty, jak i zdobne nogi. Dla wielu klientów funkcjonalnym rozwiązaniem może okazać się brak uchwytów, za sprawą wykorzystania nowoczesnych zawiasów. Warto podkreślić, że bardzo stylową propozycją komody jest mebel z stylu skandynawskim. Łączy on w sobie przepiękne drewno z gustowną bielą, jak i prostotę wykonania. Proponowana biała komoda to zdecydowanie piękny i uniwersalny mebel, który doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu bez względu na styl.

Komoda – element aranżacji wnętrz w stylu retro

Styl retro to bardzo przyjemna dla oka aranżacja, która łączy w sobie wiele miękkich, zdobnych i naturalnych elementów. Wśród nich można wymienić połączenie naturalnego drewna z bielą, czy drobne zdobienia, które bardzo często subtelnie dodają uroku wyprodukowanej komodzie w tym stylu. Niemniej propozycji z oferty sklepu internetowego sfmeble.pl jest znacznie więcej, gdyż w ich ofercie dostępne są także komody: drewniane z gustownymi uchwytami, bejcowane lub malowane na biało z wyszukanymi oraz przepięknymi uchwytami, jak i meble stylizowane na stare. Komody stylizowane na stare łączą w sobie design z lat ubiegłych oraz nowoczesną technologię, jeśli chodzi o produkcję i wykorzystany materiał. Dzięki temu każdy klient zyskuje produkt wysokiej jakości, który jest bardzo piękny i trwały. Komoda w stylu retro bardzo często wykonana jest trwałego drewna, które bardzo dobrze wkomponuje się do każdej stylizacji.

Komoda nie tylko w przedpokoju

Jak wspomniano, komoda najczęściej gości w przedpokoju w domach, jak i mieszaniach. Jest to oczywiście pomieszczenie, w którym doskonale się sprawdza. Jednak ten wyjątkowo praktyczny mebel może pojawić się w aranżacji salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego. Komoda to bardzo pojemny mebel ze względu na ilość szuflad, jakie posiada. Dodatkowym atutem komody jest z pewnością jej spory blat, na którym można ustawić: wazon z kwiatami, pamiątkowe zdjęcia w ramkach, klimatyczny świecznik czy wyjątkowo zdobne lustro. Dlatego warto wybrać komodę w trakcie aranżowania pozostałych pomieszczeń w domu, jak i mieszkaniu! Część mebli posiada jednocześnie półki z zamykanymi drzwiczkami oraz szuflady. Połączenie to wydaje się najbardziej uniwersalne i praktyczne w użytkowaniu. Jaką komodę Ty wybierzesz?

napisz komentarz...

Name

Email